SAMA SŁODYCZ

Kiedy kociaczki osiągają wiek pięciu tygodni są po prostu rozbrajająco śliczne. Reakcja człowieka na widok takiego cudeńka jest na ogół bardzo pozytywna, a wynika to z faktu, że pyszczek kociaka przypomina buzię dziecka. Mało zwierząt ma takie proporcje twarzy, zazwyczaj oczy są ułożone po bokach mordy. Ustawienie i wielkość czoła i oczu są u kota i dziecka niemal identyczne.

Już zaczyna być widać, że oznaczenia koteczki są szylkretowe.

jest szansa, że kolor kremowy utworzy na pyszczku tej małej damy tak zwany płomień, czyli będzie troszkę podobna do mamy.

koteczka ładnie pozowała

jak do kalendarza

ma bardzo długie futro, nawet na pyszczku

Hodowla Dziaka Bestia*PL co roku drukuje kalendarz, do którego wybieramy najpiękniejsza zdjęcia naszych kotów, jakie udało się zrobić w ciągu minionego roku.

kocurek ma oznaczenia niebieskie pręgowane z bielą

ma małą białą łatkę na nosie

dobrze, że kociaki są dwa, bo mogą bawić się ze sobą

chociaż bawią się mało delikatnie to nic się im nie stane, to zwykłe kocie zachowania charakterystyczne dla drapieżników.

kocurek

widać, że kociaki ząbkują, gryzą wszystko co się tylko da.

Koteczka już sobie bardzo dobrze radzi ze ssaniem mleka. Stres, który nam zafundowała w pierwszej dobie życia bezpowrotnie minął. 

teraz wyrosła na śliczne kociątko

koteczka

koteczka

Po zabawie czas na pielęgnację i karmienie

Zuki myje kocurka, mała koteczka ssa mleko.

kocurek

wszystko gryzie

kocurek

kocurek

kocurek

pokaż schowaj 2 komentarzy

inka Ewo! Takie piękne zdjęcia w tych granatach, szarościach i zieleni sosny! Tak pełne nastroju i spokoju. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok!
Inka

dzika bestia Bardzo dziękuję za miłe słowa i życzenia. Ja też serdecznie pozdrawiam i życzę żeby rok 2018 był dobrym rokiem.

Pola obowiązkowe *

*

*

Wystąpił błąd. Proszę spróbuj ponownie.