O mnie

Mam na imię Ewa, jestem trenerem pływania w szkole podstawowej w Gdańsku. We wszystko co w życiu robię, wkładam całe serce. Hodowla kotów to hobby i pasja. Od dnia, w którym ją założyłam jestem dużo szczęśliwsza. Na co dzień to ja robię zdjęcia i piszę posty na stronę.

Nie jestem weterynarzem ani behawiorystą, rady, które daję na blogu piszę w oparciu o moje doświadczenie, uważną obserwację, to co wyczytam w książkach o kotach lub czego dowiem się od weterynarza.

Pomagają mi moje duże córki.

Agnieszka mieszka w Irandii albo w Stanach albo tam gdzie ją życie zaprowadzi, jest fotografem, zaprojektowła stronę hodowli i pomaga mi ją uaktualniać. Jak przyjeżdża do domu to gościnnie robi zdjęcia kotom. Jest właścicielką kota z miotu A z naszej hodowli- Arszenika.

Emila ukończyła biologię na UG, prowadzi stroną hodowli na Facebooku. Ja nie mam konta na Facebooku, więc nawet nie wiem co Emila tam pisze, chyba że mi sama pokaże, bo jak się zakradam to zawsze dostaję cięgi. Tylko Emila może odpisywać na komentarze na FB.

hodowla Kotów Syberyjskich Neva Masquerade

Ewa i Axel

pokaż schowaj 4 komentarzy

Anna Pani Ewo, cudnie jest u Pani. Strona pięknie zaprojektowana, koty PRZEPIĘKNE, a Pani jest osobą, z którą bardzo chętnie chciałoby się usiąść do herbatki w przytulnym pokoju i zatopić w rozmowie w towarzystwie wszystkich puchatych kłębuszków :)))
Przytulnie, domowo i pięknie 🙂
Mieć kotka od Pani – MARZENIE!!!
Takie wrażenie odniosłam goszcząc na tej stronie.
Serdecznie pozdrawiam
Anna

Marcelina ja także co do miotu H chciałabym aby to był wasz Zizou i Zuka

dzika bestia Zizou jest już wykastrowany- kilka lat temu.

Marzena Ewa jest moją koleżanką po fachu i z pełną odpowiedzialnością mogę potwierdzić, że to wzorcowa hodowla, nic dodać nic ująć.
Ewy koty żyją w przyjaznym środowisku i na co dzień są zrelaksowane i dopieszczone. Nic tej harmonii nie jest w stanie zburzyć , a moje wizyty właściciela psa i kotów wnoszącego szeroką gamę zapachów to tylko potwierdzają.
Jeśli zamierzacie powiększyć rodzinę o miłego, zdrowego, zrównoważonego kociaka to jej hodowlę gorąco polecam. Na pewno sami się o tym przekonacie.
Marzena Wilson

Pola obowiązkowe *

*

*

Wystąpił błąd. Proszę spróbuj ponownie.