CIĘŻKIE DNI

Tydzień temu powitaliśmy w hodowli miot O. 24 listopada Zuki urodziła dwa kotki – kocurka i koteczkę. Tym razem były problemy, bo zaraz po porodzie Zuki miała huśtawkę hormonalną, była bardzo niespokojna. Zamiast cały czas spędzać w gnieździe, grzać kociaczki i karmić je wpadała tam tylko na pięć minut, a potem biegała po całym domu. Pierwsza doba jest dla malutkich kociąt bardzo trudna i musiałam się bardzo starać, żeby utrzymać maleńką koteczkę przy życiu. Na szczęście mała ładnie ssała mleko z butelki i wszystko skończyło się dobrze. Po jednej dobie takiego szaleństwa Zuki uspokoiła się i już bardzo ładnie dba o kocięta. Robią się grubiutkie i niedługo otworzą oczy.

To jest koteczka. Kocurek też pięknie rośnie.

Tymczasem kociaczki z miotu N skończyły już 10 tygodni i rozwijają się całkowicie bezproblemowo. Są wesołe, mają apetyt i coraz częściej zasypiają na kolankach u człowieka.

Nelson

Nelson

Nelson

Nelson

Nelson

Nil

Nakata

Nakata

Nakata

Nil i Nakata

Nil i Nakata

Nil

Nita

Nita

Nil

Nakata

Nelson

Nelson

Nelson

Nelson

Nita

Nil

pokaż schowaj 4 komentarzy

Sonia Cudowne;))))

Beata Miot N pięknie wyrósł. Nakata zupełnie inny niż reszta rodzeństwa 🙂
Życzymy dużo zdrowia dla nowych maluszków.
Pani Ewo, jak się Pani sprawdza ta kuweta z wejściem od góry widoczna na zdjęciach? Czy koty chętnie z niej korzystają?
Pozdrawiamy z Migreną 🙂

dzika bestia Dziękuję, kociaczki ślicznie rosną. A kuweta bardzo się sprawdza. Słyszałam, że ktoś sprzedawał tę kuwetę, bo koty nie chciały z niej korzystać, ale ja nie mam tego problemu. Idea tego wyjścia do góry jest taka, że kot wychodząc na półkę, pozbywa się żwirku z łap. Na początku koty były trochę niespokojne i często wyskakiwały z niej prosto na ziemię, ale teraz wszystko jest tak jak powinno i zamiatanie żwirku wokół kuwety zostało ograniczone w 95%. Ponieważ ta kuweta stoi zazwyczaj w mojej sypialni oznacza to, że już od dawna nie mam żwirku na prześcieradle. Polecam. Jedynym minusem jest cena.
Ja też pozdrawiam Migrenę i Was.

http://www.zooplus.pl/shop/koty/kuwety_pielegnacja_kota/kuwety_kryte/kuwety_bez_filtra/198106

Dominika Piękny miot N i również zgadzam się z Panią Beatą – Nakata jest wyjątkowa, wyróżnia się zdecydowanie. Oczywiście wszystkie są przepiękne ale Nakata zwraca na siebie uwagę.